Wok DIAMOND PRO XR LOGIC 28 cm, met deksel, afneembare steel, WOLL
Code: WL11028PLCILProduct detailed description
Belangrijk! Koken met WOLL-servies is als een kunst, die u met de juiste aanpak de mooiste resultaten zal opleveren. Lees daarom de instructies van WOLL voor het juiste gebruik, die u aan het einde van deze beschrijving vindt. ↓↓↓
Wokpan Diamond XR Pro Logic met een diameter van 28 cm met een extra duurzame vijflaagse antiaanbaklaag, versterkt met diamant. Het dubbel geharde oppervlak is krasbestendig en gemaakt zonder PFOA. Dit hoogwaardige kookgerei met antiaanbaklaag is ideaal voor gezond koken zonder gebruik van vet.
Het lichaam van het kookgerei is gemaakt van een geharde aluminiumlegering, waardoor het snel warmte kan accumuleren en verdelen over het hele oppervlak. Het is uit één stuk gegoten, waardoor het zeer goed bestand is tegen mechanische en thermische schade. Het is stevig en vormvast, door de hoge kwaliteit geschikt voor professionele en hobbykoks. De zeer hoge weerstand van het oppervlak maakt het gebruik van metalen gereedschap mogelijk.
De thermisch geïsoleerde ergonomische roestvrijstalen handgreep is afneembaar en bespaart u ruimte bij het opbergen. De WOK pan met een diameter van 28 cm bevat ook een deksel van volledig roestvrij staal met een roestvrijstalen handvat. De 8 mm dikke bodem van ferromagnetisch staal is speciaal vervaardigd voor WOLL. Versterkte panranden zorgen voor een betere schokbestendigheid.
Diamond XR Pro Logic kookgerei is geschikt voor alle soorten fornuizen, inclusief inductie, en kan ook worden gebruikt in de oven tot 250°C ( zonder steel). Zeer gemakkelijk te reinigen en vaatwasmachinebestendig.
Specificaties:
- Diameter: 28 cm
- Hoogte: 10 cm
Instructies van WOLL voor het juiste gebruik van WOLL-kookgerei
Het WOLL-Profi-Guss kookgerei wordt heel snel heet, dus het is belangrijk om de juiste temperatuur aan te houden tijdens het frituren.
Als je bakt of frituurt in vet of olie, verwarm de WOLL-Profi-Guss kookpot dan goed:
- Verwarm de lege WOLL-Profi-Guss kort op de hoogste stand. De hoogwaardige bodem warmt zeer snel en gelijkmatig op.
- Draai op tijd naar de gewenste temperatuur en voeg het vet of de olie en de bakingrediënten toe.
- Doe een test met een kookpot: om te weten of het vet of de olie de juiste temperatuur heeft, houd je het droge handvat van een houten kookpot in het vet. Als er zich kleine belletjes omheen vormen, is het vet heet genoeg. Je moet niet beginnen met roken vanuit het vet, want dan begint het te verbranden.
Maar het WOLL-Profi-Guss kookgerei is ook ideaal voor het bereiden van bijvoorbeeld vetvrije gerechten dankzij het hoogwaardige antiaanbaklaag:
- Bij het bakken van vetvrije gerechten, verwarm uw WOLL-Profi-Guss kookgerei ongeveer 2 1⁄2 minuten op de hoogste stand. Controleer of de pan correct is voorverwarmd: laat met een vochtige vinger een paar druppels water in het kookgerei vallen - als de druppels op de bodem "dansen", heeft de pan de juiste temperatuur, als ze onmiddellijk verdwijnen, is het WOLL-Profi-Guss kookgerei te heet.
- Je kunt de warmte-inbreng nu met ongeveer een derde verminderen.
- Het vlees moet voor het koken op kamertemperatuur zijn.
- Voeg nu het vlees toe aan het WOLL-Profi-Guss kookgerei - het vlees zal in eerste instantie licht aan de bodem blijven plakken.
- Als het een beetje loskomt van de bodem, draai je het om en bak je het vanaf de andere kant.
- Rooster of bak het vlees vervolgens tot het de gewenste gaarheid heeft. Bloederig: het vlees biedt geen weerstand als erop gedrukt wordt; medium rare: lichte weerstand; rare: het vlees buigt nauwelijks als erop gedrukt wordt.
- Laat het vlees na het bakken ongeveer 5 minuten rusten in de oven op 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Wokpannen met standaard coating |
|---|---|
| Weight: | 2.36 kg |
| EAN: | 4054359016102 |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Aluminum |
| Maat: | 28 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Kenmerken: | Ovenbestendig, Geschikt voor inductie, Vaatwasmachinebestendig, Verwijderbaar handvat, Zonder PFOA |
| Product type: | Wok |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximale oven °C: | 250 |
| Garantie (jaar): | 2 |
| Anti-aanbak: | Anti-aanbaklaag |
| Merk origine: | Duitsland |
| Gewichtscategorie: | Middengewicht (1,2–2 kg) |
| Materiaal van het handvat: | Metalen handvat |
| Land van productie: | Duitsland |
| Oppervlakte afwerking: | Anti-aanbaklaag |
| Warmteconductie: | Snelle opwarming (1 - 2 min) |
| Fornuistype: | Alle types |
| Vorm van de pan: | Rond |
Be the first who will post an article to this item!