Wok CHOC RESTO EXTREME 32 cm, met anti-aanbaklaag, aluminium, De Buyer
Code: DB831700Related products
Product detailed description
POPIS
Wok pan van de Choc Resto Extreme collectie van De Buyer is vervaardigd uit duurzaam, gegoten aluminium. De pan is extreem licht, geschikt voor het bereiden van gevoelige ingrediënten met een minimum aan vet, zoals vis en eieren, waardoor gezond koken mogelijk is. De dikte van het materiaal is 5 mm, wat zorgt voor maatvastheid, perfecte antikleefeigenschappen, een hoogwaardig oppervlak, duurzaamheid en optimale geleiding bij dagelijks gebruik. Het materiaal bevat geen schadelijke stoffen PFOA.
Choc Resto Extreme pannen zijn geschikt voor alle soorten fornuizen, inclusief inductie, dankzij hun speciale ferromagnetische bodem. Aan de zijkanten van de WOK-pan zitten aluminium handgrepen die heet kunnen worden, dus behandel de pan voorzichtig. Wok pan is geschikt voor de bereiding van Aziatische gerechten, roerbakgerechten en het snel aanbraden van vlees of groenten.
TIP: Gebruik geen metalen keukengerei voor een langere levensduur van de pan. Vermijd verhitting van pannen zonder inhoud, oververhitting of thermische schokken. Pannen met een antiaanbaklaag zijn niet geschikt voor de vaatwasser, wij adviseren alleen een zachte handwas met een zachte spons zonder agressieve schoonmaakmiddelen.
SPECIFICATIES
Diameter: 32 cm
Materiaal: gegoten aluminum
Garantie: 2 jaar
Land van vervaardiging: Frankrijk
VOORDELEN EN NADELEN
![]() |
Choc Resto Extreme pannen zijn gemaakt van gegoten aluminium zonder schadelijke verontreinigingen en PFOA. De pan is extreem licht, gemakkelijk te hanteren. De 5 mm dikke bodem zorgt voor een extreem antikleefoppervlak en maakt gezond koken met een minimum aan vet mogelijk. Het heeft een uitstekend geleidingsvermogen door zijn ferromagnetische kern. U zult de uitlopende en bolle vorm van de pan waarderen bij het draaien en serveren van gerechten. Handgrepen aan beide zijden. Geschikt voor alle soorten fornuizen, inclusief inductie. |
![]() |
Niet geschikt voor vaatwasser of oven. |
PRAKTISCHE TIP
Geschikt voor gas-, elektrische, keramische en inductiekookplaten
Geschikt voor de oven: NEE
Vaatwasserbestendig: NEE, alleen handwas
Additional parameters
| Category: | Wokpannen met standaard coating |
|---|---|
| Weight: | 1.62 kg |
| EAN: | 3011248317000 |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Aluminum |
| Maat: | 32 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Kenmerken: | Geschikt voor inductie, Zonder PFOA |
| Product type: | Wok |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Garantie (jaar): | 2 |
| Anti-aanbak: | Anti-aanbaklaag |
| Merk origine: | Frankrijk |
| Gewichtscategorie: | Middengewicht (1,2–2 kg) |
| Materiaal van het handvat: | Metalen handvat |
| Land van productie: | Italië |
| Oppervlakte afwerking: | Anti-aanbaklaag |
| Warmteconductie: | Snelle opwarming (1 - 2 min) |
| Fornuistype: | Alle types |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
| Vorm van de pan: | Rond |
Be the first who will post an article to this item!

