Roestvrijstalen sauteerpan met keramische antiaanbaklaag O 24 cm Eva Solo
Code: ES212424100 dagen retournerenProbleemloos, gratis ophalen
Trusted shops: 4,6 / 5 50+ gecheckte reviews
Vandaag verzondenBesteld voor 12.00
50 000+ tuotearvosteluaGeschreven door klanten
Related products
Product detailed description
RVS sauteerpan uit de serie Eva Trio is ontworpen in een minimalistische Scandinavische stijl en voorzien van een anti-aanbak keramische coating. Het keramische oppervlak is duurzaam en bestand tegen temperaturen tot 400 °C. Het is geschikt voor dagelijks gebruik, vooral voor de bereiding van gerechten met weinig of geen vet of waar het risico bestaat dat het gaat plakken. Kan worden gebruikt op alle soorten kookplaten en om te bakken in de oven.
- Pan van gepolijst roestvrij staal
- Keramisch antikleefoppervlak zonder PFOA
- Geschikt voor gebruik in ovens tot 400 °C
- Duurzaam materiaal met laag gewicht
- Sandwichbodem met aluminium kern voor snelle en optimale warmtegeleiding
- Praktische, hittebestendige handgrepen en oor
- Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie
- Gemakkelijk te onderhouden, vaatwasmachinebestendig
Additional parameters
| Category: | Keramische sautépannen |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| EAN: | 5706631258005 |
| Maat: | 24 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Kenmerken: | Ovenbestendig, Geschikt voor inductie, Vaatwasmachinebestendig, Zonder PFOA, Meetschaal |
| Product type: | Roerbakpan |
| Collectie: | Eva Solo Trio |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Maximale oven °C: | 400 |
| Garantie (jaar): | 2 |
| Anti-aanbak: | Keramische anti-aanbak |
| Merk origine: | Denemarken |
| Gewichtscategorie: | Zwaargewicht (2–3 kg) |
| Land van productie: | China |
| Oppervlakte afwerking: | Keramische coating |
| Warmteconductie: | Geleidelijke opwarming (2 - 4 min) |
| Fornuistype: | Alle types |
KULINA | Eva Solo Pots and pans
KULINA | Eva Solo Pots and pans
Discussion
Be the first who will post an article to this item!