Koksmes KATAI 20,5 cm, Forged
Code: FORGEDSDV620599Related products
Product detailed description
Met dit universele koksmes van Forged met een lemmetlengte van 20,5 cm snijdt, hakt en maakt u blokjes van groenten, vlees, champignons en nog veel meer.
Katai messen hebben een handgesmeed lemmet in 5 lagen en een handvat van wortelhout. Het is behandeld met hars, vervolgens geperst en gesneden - elk mes is dus een compleet origineel. De Katai serie won de prestigieuze Reddot Design Award voor productontwerp in 2020.
Het Nederlandse merk Forged staat bekend om zijn speciale, inventieve messen die handgesmeed zijn uit Japans staal. Dit zijn unieke producten van hoge kwaliteit, niet alleen qua materialen maar ook qua afwerking. De messen zijn ook verpakt in mooie gebrande houten geschenkdozen. Een geweldige hulp en design accessoire voor thuis en professionele keukens.
Vergeet niet dat handgesmede Forged messen meesterlijke ambachtelijke producten zijn die jarenlang uw trouwe metgezellen zullen zijn. De productie is gebaseerd op een lange traditie, dus het is de moeite waard om er ook goed voor te zorgen: was Forged messen dus nooit in de vaatwasser, was ze alleen met warm water en een mild schoonmaakmiddel, en droog ze daarna direct goed af met een doek.
Waarom zijn Forged messen uniek, hoe worden ze gemaakt en wat zijn de verschillen tussen de individuele series? Lees onze gids voor Forged messen.
Belangrijkste voordelen:
- Universeel koksmes
- Snijden, hakken, in blokjes snijden van alle soorten voedsel
- Katai serie
- Handgemaakt van Japans staal VG10
- Handgesmeed lemmet in 5 lagen
- Handvat van wortelhout
- Elk mes is origineel
- Winnaar van de Reddot Design Award 2020 voor productontwerp
- Unieke verwerking
- Hoogwaardig materiaal
- Verpakt in een luxe houten doos
- Uitzonderlijk lange levensduur
Parameters:
- Lengte lemmet: 20,5 cm
- Materiaal: Japans VG10 staal, wortelhout
- Hardheid 60 Rockwell
- Bladdikte 2 mm
- Slijphoek 22°
Additional parameters
| Category: | Japans Stalen Koksmessen |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8720039620599 |
| Maat: | 21 cm |
| Mes-lengte: | 21 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Keukenmes |
| Collectie: | Forged Katai |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Forged |
| Margin-category: | B |
Be the first who will post an article to this item!
