Koekenpan met anti-aanbaklaag CONCEPT 20 cm, roestvrij staal, WOLL
Code: WL520NCRelated products
Product detailed description
Belangrijk! Koken met WOLL-servies is als een kunst, die u met de juiste aanpak de mooiste resultaten zal opleveren. Lees daarom de instructies van WOLL voor het juiste gebruik, die u aan het einde van deze beschrijving vindt. ↓↓↓
RVS anti-aanbakpannen Concept van het Duitse merk WOLL zijn gemaakt van hoogwaardig 18/10 roestvrij staal met een ingekapselde sandwichbodem en verbrede randen voor gemakkelijk uitgieten zonder druppelen. Ze kunnen worden gebruikt op alle soorten kookplaten , inclusief inductie, en ook voor bakken in de oven tot 200 °C.
Concept pannen zijn gemaakt in een modern aantrekkelijk design en voorzien van synthetische handgrepen die zeer goed in de hand liggen. Dankzij hun drielaags antiaanbaklaag ILAG Ultimate oppervlak, vervaardigd met Zwitserse technologie, zijn ze geschikt voor het bereiden van delicaat voedsel en bakken met weinig vet. ILAG is populair om zijn uitstekende antikleefeigenschappen, krasbestendigheid en afwezigheid van PFOA. De pannen hebben 10 jaar garantie op de vlakheid van de bodem en 2 jaar op het antiaanbakoppervlak.
Pannen uit de Concept-serie
- Om te bakken en te koken met weinig vet
- ILAG Ultimate antikleefoppervlak - Zwitserse technologie
- Gemaakt van roestvrij staal 18/10
- 5 mm brede capsule sandwichbodem
- Geschikt voor alle soorten warmte, ideaal voor inductie
- Ergonomisch handvat van hittebestendig plastic
- Voorzien van een gat om op te hangen
- Kan worden gebruikt voor bakken in de oven tot 200 °C
- Verlengde randen voor schoon, druipvrij gieten
- Gemakkelijk te reinigen, vaatwasmachinebestendig
- Merklogo op de voorkant van de pan
Instructies van WOLL voor het juiste gebruik van WOLL-kookgerei
Het WOLL-Profi-Guss kookgerei wordt heel snel heet, dus het is belangrijk om de juiste temperatuur aan te houden tijdens het frituren.
Als je bakt of frituurt in vet of olie, verwarm de WOLL-Profi-Guss kookpot dan goed:
- Verwarm de lege WOLL-Profi-Guss kort op de hoogste stand. De hoogwaardige bodem warmt zeer snel en gelijkmatig op.
- Draai op tijd naar de gewenste temperatuur en voeg het vet of de olie en de bakingrediënten toe.
- Doe een test met een kookpot: om te weten of het vet of de olie de juiste temperatuur heeft, houd je het droge handvat van een houten kookpot in het vet. Als er zich kleine belletjes omheen vormen, is het vet heet genoeg. Je moet niet beginnen met roken vanuit het vet, want dan begint het te verbranden.
Maar het WOLL-Profi-Guss kookgerei is ook ideaal voor het bereiden van bijvoorbeeld vetvrije gerechten dankzij het hoogwaardige antiaanbaklaag:
- Bij het bakken van vetvrije gerechten, verwarm uw WOLL-Profi-Guss kookgerei ongeveer 2 1⁄2 minuten op de hoogste stand. Controleer of de pan correct is voorverwarmd: laat met een vochtige vinger een paar druppels water in het kookgerei vallen - als de druppels op de bodem "dansen", heeft de pan de juiste temperatuur, als ze onmiddellijk verdwijnen, is het WOLL-Profi-Guss kookgerei te heet.
- Je kunt de warmte-inbreng nu met ongeveer een derde verminderen.
- Het vlees moet voor het koken op kamertemperatuur zijn.
- Voeg nu het vlees toe aan het WOLL-Profi-Guss kookgerei - het vlees zal in eerste instantie licht aan de bodem blijven plakken.
- Als het een beetje loskomt van de bodem, draai je het om en bak je het vanaf de andere kant.
- Rooster of bak het vlees vervolgens tot het de gewenste gaarheid heeft. Bloederig: het vlees biedt geen weerstand als erop gedrukt wordt; medium rare: lichte weerstand; rare: het vlees buigt nauwelijks als erop gedrukt wordt.
- Laat het vlees na het bakken ongeveer 5 minuten rusten in de oven op 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Titanium Koekenpannen |
|---|---|
| Weight: | 0.75 kg |
| EAN: | 4054359003614 |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Maat: | 20 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Kenmerken: | Ovenbestendig, Geschikt voor inductie, Vaatwasmachinebestendig, Zonder PFOA |
| Product type: | Universele pan |
| Collectie: | WOLL Concept |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximale oven °C: | 200 |
| Garantie (jaar): | 2 |
| Anti-aanbak: | Anti-aanbaklaag |
| Merk origine: | Duitsland |
| Gewichtscategorie: | Lichtgewicht (0–1,2 kg) |
| Materiaal van het handvat: | Plastic handvat |
| Land van productie: | Duitsland |
| Oppervlakte afwerking: | Titaan coating |
| Warmteconductie: | Geleidelijke opwarming (2 - 4 min) |
| Fornuistype: | Alle types |
| Vorm van de pan: | Rond |
Be the first who will post an article to this item!