Universeel mes DAMASCUS Samura 15 cm
Code: SMRSNDUN15Product detailed description
Samura messen zijn gemaakt van het beste Japanse en Zweedse staal, gehard tot 58 - 61 HRC. De messen hebben een Japanse vorm en lopen vanaf de punt licht taps toe, waardoor ze fantastische snijprestaties leveren. Samura messen worden geslepen onder een hoek van 17 graden. Dit is meer dan Japanse messen, maar minder dan Europese messen. Voor handvatten worden de beste moderne materialen gebruikt: Micarta, G10, gestabiliseerd hout, plastic met een zachte afwerking, Kraton en composieten.
Universeel mes uit de Damascus productlijn is een van de meest gewilde en multifunctionele keukenmessen voor het snijden en schillen van diverse etenswaren. Het dunne, getextureerde mes, vervaardigd uit damascus staal, blinkt uit met de vele geweldige capaciteiten en eigenschappen van dit unieke materiaal. Het handvat is gemaakt van G-10 laminaat, wat een nog hogere veiligheidsstandaard biedt dan micarta materiaal. Het universele Damascus mes is erg populair. Het is erg licht, maar tegelijkertijd hard en duurzaam. Het biedt comfortabel en aangenaam snijden, met de kwaliteit en betrouwbaarheid van Samura messen die in elke keuken bewezen zijn.
De belangrijkste voordelen van Samura messen:
- gemaakt van het beste Japanse en Zweedse staal, gehard tot 58 - 61 HRC
- fantastische snijprestaties dankzij de Japanse mesvorm en de fijne conus vanaf de punt
- slijphoek van 17 graden (d.w.z. meer dan Japanse messen, maar minder dan Europese messen)
- handvatten gemaakt van de beste moderne materialen: Micarta, G10, gestabiliseerd hout, plastic met een zachte afwerking, Kraton en composieten
Specificaties:
- Totale lengte: 27 cm
- Lengte van het blad: 15 cm
- Gewicht: 112 g
- Materiaal lemmet: damascus staal
- Materiaal handvat: G-10
- Het wassen van de handen wordt aanbevolen
Additional parameters
| Category: | Universele Messen |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 4751029321107 |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Damascus staal |
| Maat: | 15 cm |
| Mes-lengte: | 15 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Universeel mes |
| Collectie: | Samura Damascus |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!