Serveerpan 18 cm, WMF
Code: WM0718796021Product detailed description
Serveerpan 18 cm MiniWMF Het is een onmisbaar hulpmiddel voor kleine porties voedsel, voor eenpersoonshuishoudens, enz. De potten en pannen kunnen worden gestapeld om ruimte te besparen en zijn voorzien van de TransTherm® universele bodem. De minischalen besparen ruimte met hun afzonderlijke onderdelen en de collectie is zeer uitgebreid. Van steelpannen tot serveerpan, in deze serie vindt u alles op het gebied van kleine, praktische huishoudelijke apparaten.
De Mini kookset is net als de reguliere kookgereiserie gemaakt van hoogwaardig en zeer duurzaam Cromargan® (edel roestvrij staal 18/10) en is bovendien uitgerust met een universele TransTherm®-bodem voor alle soorten kookplaten. De Mini schotels hebben een hoogglans afwerking en zijn meesterlijk gedetailleerd tot in het kleinste detail.
- Geschikt voor het bereiden en serveren van kleine porties
- Ideaal voor eenpersoonshuishoudens
- Gemaakt van Cromargan® (hoogwaardig roestvrij staal 18/10)
- Met TransTherm® voet geschikt voor alle kookplaten
Additional parameters
| Category: | Roestvrijstalen serveerpannen |
|---|---|
| Weight: | 0.73 kg |
| EAN: | 4000530700490 |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Maat: | 18 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Kenmerken: | Ovenbestendig, Geschikt voor inductie, Vaatwasmachinebestendig, Zonder PFOA, PTFE-vrij |
| Product type: | Serveerpan |
| Collectie: | WMF Mini |
| Margin: | B |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Maximale oven °C: | 250 |
| Garantie (jaar): | 2 |
| Merk origine: | Duitsland |
| Gewichtscategorie: | Lichtgewicht (0–1,2 kg) |
| Materiaal van het handvat: | Metalen handvat |
| Land van productie: | China |
| Oppervlakte afwerking: | Zonder coating |
| Warmteconductie: | Geleidelijke opwarming (2 - 4 min) |
| Fornuistype: | Alle types |
| yesspend: | yesspend_kfr |
| Vorm van de pan: | Rond |
Be the first who will post an article to this item!