Schaar 19 cm TWIN® L ZWILLING
Code: ZW41300191Product detailed description
Schaar TWIN® L van een Duits bedrijfZWILLING J. A. De Henckels zijn gemaakt van speciaal staal en voorzien van een onbreekbaar, met glasvezel versterkt, kunststof handvat in zwart en een modern design. De precisiecenterschroef maakt een perfecte sluiting en gemakkelijk slijpen van het blad mogelijk.
Ze zijn licht van gewicht en ontworpen voor gemakkelijk en nauwkeurig snijden. Je kunt gemakkelijk papier, stof of sterkere materialen zoals karton papier snijden. Het synthetische handvat ligt perfect in de hand, het werken ermee is comfortabel.
Schaar TWIN® L in het kort:
- Greep van kunststof, versterkt met glasvezel
- Gemaakt van speciaal staal vervaardigd volgens de eisen van ZWILLING J. A. A. Henckels
- Langdurige duurzaamheid
- Middenschroef met reliëf ZWILLING-logo
Additional parameters
| Category: | Keukenscharen |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 4009839057335 |
| Maat: | 19 cm |
| Mes-lengte: | 19 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Keukengerei |
| Collectie: | ZWILLING TWIN® L |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
|
✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů |
![]() |
Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.
Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.
