Groentemes KINEO 9 cm, WMF
Code: WM1896236032100 dagen retournerenProbleemloos, gratis ophalen
Trusted shops: 4,6 / 5 50+ gecheckte reviews
Vandaag verzondenBesteld voor 12.00
50 000+ tuotearvosteluaGeschreven door klanten
Product detailed description
De praktische groentemessen mag absoluut niet ontbreken in een keuken. Kineo mes met lemmetlengte van 9 cm is gemaakt van speciaal gehard roestvrij staal. Dankzij de gepatenteerde technologie WMF Performance Cut hebben de messen een uitzonderlijk langdurige scherpte. Je kunt elke groente gemakkelijk in blokjes snijden, schillen en versieren. Het heeft een praktisch ergonomisch handvat en ligt prettig in de hand. Made in Germany in perfecte prijs/prestatie verhouding. Het maakt deel uit van de hoogwaardige Kineo messenreeks.
Belangrijkste voordelen:
- Een mes uit het Kineo assortiment van hoogwaardige messen
- Mes voor het snijden, schillen en versieren van groenten
- Lengte mes 9 cm
- Speciaal gehard roestvrij staal
- Gepatenteerde Performance Cut technologie voor langdurige scherpte
- Praktische ergonomische handgreep
- Gemaakt in Duitsland
- Geweldige prijs/prestatieverhouding
Additional parameters
| Category: | Officemessen |
|---|---|
| Weight: | 0.14 kg |
| EAN: | 4000530716804 |
| Maat: | 9 cm |
| Mes-lengte: | 9 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Speciale messen |
| Collectie: | WMF Kineo |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment