Universeel mes DAMASCUS 67 Samura 15 cm
Code: SMRSND67UNProduct detailed description
Samura messen zijn gemaakt van het beste Japanse en Zweedse staal, gehard tot 58 - 61 HRC. De messen hebben een Japanse vorm en lopen vanaf de punt licht taps toe, waardoor ze fantastische snijprestaties leveren. Samura messen worden geslepen onder een hoek van 17 graden. Dit is meer dan Japanse messen, maar minder dan Europese messen. Voor handvatten worden de beste moderne materialen gebruikt: Micarta, G10, gestabiliseerd hout, plastic met een zachte afwerking, Kraton en composieten.
Dit universele mes is dankzij het lichte gewicht ideaal voor het verwerken van fruit, groenten, kaas, vleeswaren, enz. Het is een van de meest gebruikte keukenmessen, en daarom hebben we het opgenomen in de top drie van meest populaire keukenmessen die in geen enkele keuken mogen ontbreken. Samura Damascus 67 is het toppunt van Japans minimalisme. Het is de mooiste van alle series, de messen zijn dun en hebben een scherp lemmet en een ergonomisch ovaal handvat.
De belangrijkste voordelen van Samura messen:
- gemaakt van het beste Japanse en Zweedse staal, gehard tot 58 - 61 HRC
- fantastische snijprestaties dankzij de Japanse mesvorm en de fijne conus vanaf de punt
- slijphoek van 17 graden (d.w.z. meer dan Japanse messen, maar minder dan Europese messen)
- handvatten gemaakt van de beste moderne materialen: Micarta, G10, gestabiliseerd hout, plastic met een zachte afwerking, Kraton en composieten
Specificaties:
- Totale lengte: 26,5 cm
- Lengte van het blad: 15 cm
- Gewicht: 105 g
- Materiaal lemmet: damascus staal
- Materiaal handvat: micarta
- Het wassen van de handen wordt aanbevolen
Additional parameters
| Category: | Universele Messen |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 4751029322432 |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Damascus staal |
| Maat: | 15 cm |
| Mes-lengte: | 15 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Universeel mes |
| Collectie: | Samura Damascus 67 |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!